BRAND WEEK ISTANBUL BİNLERCE KİŞİYE İLHAM VERDİ

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’dan geriye her yıl olduğu gibi bu yıl da unutulmaz anlar kaldı.
4-8 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezinde bu yıl 6. Kez gerçekleşen Brand Week Istanbul yine dolu dolu geçti. “Geleceği Tasarlamak” temasıyla hareket edilen etkinlik kapsamında “Bir İnovasyondur Yaşamak”, “Çok Boyutlu İnsana Doğru”, “Cesur Dijital Dünya”, “Geleceği Sırtlayanlar”, “Marka Yöneticisinin Galaksi Rehberi”, “Markalı Aşk Markalı Yaratıcılık” ve daha pek çok oturum gerçekleşti.

Açılış konuşmasını, “İstanbul’un Geleceğini Tasarlamak” başlıklı oturumda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptı. Gelecekte İstanbul kapsamında hayata geçirilecek olan projelerden bahseden İmamoğlu; ulaşım, okul öncesi eğitim ve yeşil alan çalışmalarında yenilikler olacağını ifade etti. Spordan sanata, teknolojiden inovasyona, markalardan turizme kadar çok büyük başarılar hedeflediklerini, birlikte global şampiyonluklar, lider kurumlar hedeflediğini ve hayalindeki İstanbul’un böyle bir İstanbul olduğunu ifade etti.

Birbirinden etkili oturumların yanı sıra bünyesinde birçok yarışmayı da barındıran Brand Week kapsamında, Lovemarks Ödülleri, Felis Ödülleri ve MediaCat – Instagram Türkiye iş birliği ile Temmuz 2019’dan bu yana gerçekleştirilen ve Instagram’da yer alan reklamların pazarlama iletişimi performanslarının değerlendirildiği InstaChamp kazananları sahnede yerini aldı.

Bu yıl 12. Kez düzenlenen Lovemark sonucunda 2019’da Türkiye’nin en sevilen markaları şu şekilde;

Akaryakıt İstasyonu: Opet
Ambalajlı Su: Erikli
Banka: Ziraat Bankası
Beyaz Eşya: Arçelik
Bilgisayar: Casper
Bulaşık Deterjanı: Fairy
Cep Telefonu: Samsung
Futbol Takımı: Galatasaray
Giyim – Tekstil: LC Waikiki
GSM Operatörü: Turkcell
GSM Operatörüne Özel Mobil Uygulama: Vodafone Yanımda
Kahve: Nescafé
Makyaj: Avon
Otomotiv: Volkswagen
Paketli Kuruyemiş: Tadım
Sosyal Medya Platformu: Instagram