Genel Yayın Yönetmeni : Burcu GÖRÜCÜ

40 YILLIK HİKAYEMİZİN MİMARI ‘’100 YIL’’
Coşkuyla karşıladığımız 100. yıl… Bu anlamlı senede sporda, bilimde, sanatta kazanılan onca uluslararası başarı… Şampiyon Filenin Sultanları, rekortmen Şahika Ercümen, mucit Canan Dağdeviren, Cannes’ın en iyi kadın oyuncusu Merve Dizdar ve çok daha fazlası.. 100. yıldaki bu başarıların yanında bizim bir gururumuz daha var: İkinci yüzyıla girerken şirket olarak geride bıraktığımız ‘’40 yıl’’.

Grup Ofis Marka Patent, Cumhuriyet’in 100. yılında 40 yaşına giriyor. Hikayemizin temeli, vizyoner bir bakış açısıyla tam 40 yıl önce atıldı. Kurulduğumuz günden itibaren dinamik ekibimiz büyürken; bize güvenen kıymetli müvekkillerimizin sayısı da her geçen gün arttı ve bugün, 20 bini aştı. Sınai mülkiyet sektöründe her zaman Cumhuriyet’in ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini benimseyerek var olduk. Kendimizi sürekli geliştirdik, ülkemize faydalı olmak için emek verdik, her zaman yenilikçi fikirlerin arkasında olduk. Bilgi ürettik; ürettiğimiz her bilgiyi GOssIP Dergi aracılığıyla okurlarımız ve paydaşlarımıza ulaştırmaya çalıştık.

51. sayımızı siz değerli okurlarımıza işte bu mutluluk ve gururla sunuyoruz. Cumhuriyet’in yetiştirdiği bir kuruluş olmanın, Cumhuriyet kültürünü yaşatmanın ve aktarmanın kıymeti paha biçilemez. Tüm bu süreçte bizimle olan, katkı sunan, olmazsa olmaz takım arkadaşlarımıza da hem Grup Ofis Marka Patent hem de GOSSIP Dergi adına teşekkürü borç biliriz.

Grup Ofis Marka Patent ve GOssIP Dergi, ‘’40 yıllık hikayesinin mimarı’’ Cumhuriyet’e minnet ve şükran dolu.

Kutlu olsun 100. yıl.
Kutlu olsun 40. yıl.
Cumhuriyet’in ışığında nice yıllara.