GÜZELLİĞİNİZE LADY GAGA MARKASI DOKUNUŞU

Kendi markasını yaratan ünlüler kervanına son katılan isim şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga oldu.

Geçtiğimiz yıllarda kendi şirketi olan Ate My Heart Inc. üzerinden Haus Laboratories markası için ABD Patent Ofisine başvuruda bulunan Lady Gaga, marka tescilini almıştı. Kozmetik ürünlerin yer aldığı sınıfta yapılan marka başvurusu; kozmetikler, kokular, parfümler, losyonlar, kremler, duş jelleri, sabunlar gibi pek çok ürünü kapsıyor.

Haus Laboratories markasının beklenen lansmanı geçtiğimiz günlerde gerçekleşti ve ürünlerin tanıtım videoları ve fotoğrafları yayınlandı. Kendi hayatından yola çıkarak marka yarattığını dile getiren Gaga; “Günümüzde ihtiyacımız olan son şey yeni bir kozmetik markası daha çıkması. Ancak Haus Laboratories’in bir farkı var; biz güzellik bakan gözdedir demekten ziyade kadınların kendini güzel görmesini istiyoruz. Güzellik sevmeyle başlar, kendinizi sevin. Our Haus, Your Rules (Bizim Haus’umuz, Sizin Kurallarınız)” diyerek markasının vizyonunu ifade etti.

Amazon üzerinden satışa çıkacak ürünler için şimdilik yalnızca ön sipariş verilebiliyor.

“Kylie Skin” markasından elde ettiği gelir ile Forbes dergisi tarafından dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner’dan sonra Haus Laboratories markalı ürünlerinin Lady Gaga’nın servetine katkısı şimdiden merak konusu oldu.