GELECEK İÇİN BİLGİ ÇALIŞTAYI – GİB19


Online Bilgi Hizmetleri tarafından iki yılda bir düzenlenen Gelecek İçin Bilgi (GİB 19) Çalıştayı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında Antalya, Belek’te düzenlenecek.
Online Bilgi Hizmetleri A.Ş., uluslararası çevrimiçi yayıncılara profesyonel pazarlama, satış ve dağıtım hizmetleri sağlamak üzere kurulmuş olup saygın meslek odaları, uluslararası bilimsel, akademik ve mesleki yayıncılar ile küresel ortaklıklarla; e-Kitap, e-Dergi, Dijital Kütüphane, Araştırma Veri tabanı gibi kapsamlı bilimsel ve teknik bilgi kaynakları için abonelik çözümleri sunmaktadır.

Bilgi paylaşımı kapsamında çalışmalarını sürdüren Online Bilgi, üçüncüsü düzenlenecek olan Gelecek İçin Bilgi çalıştayını gerçekleştirmek üzere hazırlıklara başladı. Bu sene 31 Ekim- 3 Kasım tarihleri arasında Antalya Papillon Zeugma Relaxury Otel’de gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki üniversite kütüphanecilerinin katılacağı üç günlük bir maraton yaşanacak. Sınai mülkiyet ve özellikle patent konularında farkındalık yaratmak amacıyla “Yaratıcı ve Girişimci Kuşaklar için İnovasyon” başlıklı oturumda Grup Ofis Marka Patent – Patent Vekili olan Gizem Teke Karslı, patentin önemi üzerine hazırlamış olduğu sunumunu katılımcılar ile paylaşacak.

Organizasyon kapsamında paydaşlar arasında yer alan GossIP derginin son sayısı etkinlik süresince temin edilebilecek.

Etkinlikle ilgili diğer detaylar için; http://gibcalistay.com/2019/ adresini ziyaret edebilirsiniz.