GOSSIP GELECEK NESİLLERE YÖN VERİYOR

GOssIP dergi olarak başlattığımız #gossipnerede kampanyasının yeni hedefi öğrenciler oldu.

#gossipnerede hashtag’iyle  2015 yılında sosyal medya  üzerinden başlatılan  kampanya, GOssIP  dergi okuyucuları ve  takipçilerinin, GOssIP içeren  fotoğraflarını ilgili hashtag  ile birlikte kendi sayfalarında paylaşmalarıyla başladı.  Yurt içi ve yurt dışından  birçok takipçinin katıldığı  #gossipnerede hareketi kısa  sürede okuyucular arasında  yayıldı ve bu sayede  birbirinden eğlenceli birçok kare ortaya çıktı.

Türkiye’de sınai mülkiyet alanındaki ilk ve en geniş kapsamlı yayın olma özelliğini elinde bulunduran GOssIP, söz konusu hareketi bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürerek misyonlarına bir yenisini daha ekledi. Sektörel bilinci artırmak ve farkındalık yaratmak amacıyla bilgi paylaşımı sağlayan GOssIP, bilgi aktarımına genç beyinler ve geleceğin mucitlerinden başlamak için okul sıralarına ulaştı ve öğrencilerin yol göstericisi oldu.

Eskişehir’de bulunan Çifteler Atatürk Orta Okulunda öğretmenlik yapan Filiz Kökten’in GOssIP yayın ekibi ile iletişime geçmesiyle GOssIP, ilk öğrenci kitlesine ulaşmış oldu.

Teknoloji ve Tasarım Dersi kapsamında incelenen GOssIP, öğrencilerden büyük ilgi gördü. Bundan sonra #gossipnerede kampanyası dahilinde her yeni sayıda yeni bir okul GOssIP ile buluşacak.

GOssIP’i takipte kalın…

#gossipnerede hashtag’iyle yapılan paylaşımları Instagram’dan takip edebilirsiniz.