ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI, 2019

İlk kez 2015 yılında “Ankara Marka Festivali” ismiyle düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması, bu yıl uluslararası kimliği ve yeni ismiyle yine Ankara Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde ATO Congresium International Convention & Exhibition Convention Center’da düzenlendi.

Markalaşmanın öneminin vurgulandığı, sanatçıların, gazetecilerin, sivil toplum kuruluşlarının, üniversitelerin, girişimcilerinin ve elbette Ankaralıların yoğun katılım gösterdiği Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, geniş bir kitleyle birlikte hareket ediyor fikir üretiyor, geliştiriyor ve paylaşıyor… 6 ayrı salonda farklı konularda gerçekleşen konuşmalara yoğun katılımın sağlandığı Uluslararası Ankara Marka Buluşmalarında katılımcılar, ayrıca ortak alanlarda yer alan çeşitli etkinliklerle de keyifli anlar yaşadı.

Etkinlikte yer alan konuşmacılardan gazeteci Ayşe ARMAN, kendi kendine başlayan fakat sonrasında iyilik hareketine dönüşüp pek çok kişiye yardım sağlayan Sakajewa markasından ve kolyelerinden bahsetti.

Yazar Ahmet ÜMİT ise aslında yazar olmayı hiç düşünmediğinden, hele hele polisiye yazmayı aklının ucundan dahi geçirmediğinden, fakat araştırınca polisiye yazmanın aslında insanları iyiye ve güzele nasıl yönlendirebileceğini bulduğunda bu yolda yürümeye nasıl başladığından bahsederken hem güldürdü hem de düşündürdü.

GOSSIP dergi olarak katıldığımız Uluslararası Ankara Marka Buluşmalarında, dergimiz hem etkinliğin dergi sponsorluğunu üstlendi hem de siz değerli okuyucularıyla buluştu.