İSTANBUL’DA BRAND WEEK RÜZGARI

Bu yıl beşinci kez düzenlenen Brand Week İstanbul, Kasım ayında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde efsanevi isimleri ağırladı.

Yılın en ilham veren haftasının bu yılki teması “Legends”, kelimenin tam anlamıyla etkinliğin hakkını verdi. Kanyon Alışveriş Merkezi’nde Marka İkonları Yürüyüşü ile başlayan etkinlik, ziyaretçilerine eğlenceli bir açılış yaptı. Iron Maiden’ın pilot ve iş adamı solisti Bruce Dickinson, Facebook’un Küresel Kurumsal Pazarlama Başkan Yardımcısı Sarah Personette, Apple’ın kreatif direktörü ve bestseller yazar Ken Segall, komedyen ve aktör Cem Yılmaz ve 10 yıldır Lovemarks olarak seçilen Arçelik’i temsilen Çelik, reklamcı Serdar Erener gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen birçok efsanevi ismi sahne aldı.

Binlerce kişinin katılım gösterdiği etkinlik eş zamanlı konuşmalar, birbirinden ilgi çekici stant alanları ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. MediaCat tarafından her yıl düzenlenen Lovemarks Ödülleri 21 ayrı kategoride sahiplerine kavuştu. Grup Ofis Marka Patent’in değerli müvekkillerinden YUDUM sıvı yağ kategorisinde, ZİRAAT BANKASI ise banka kategorisinde Lovemark Ödülleri’nin sahibi oldu. Ayrıca Türkiye’nin en kapsamlı yaratıcılık yarışması olan Felis’in ödül töreni de Brand Week İstanbul kapsamında düzenlendi.

Başarılı geçen her etkinlik sonrasında olduğu gibi Brand Week İstanbul’un da gelecek yılki etkinlik teması ve konukları şimdiden merak konusu oldu.