İYİ FİKİR – 39

KUŞ YUVASI KİTAPLIK

Bu küçük ve sevimli kuş yuvası formundaki kitaplık aynı zamanda çok işlevsel. Bir kitaplıktan daha fazlası olan bu tasarım, çatısı ile kitabınıza kaldığınız yerden devam etmenizi kolaylıkla sağlayacaktır. Yapmanız gereken sadece kitabınızı rafın üzerine yerleştirmek!

kimin1
kimin2

SELFIE TOST MAKİNESİ

Selfie artık çok moda ve her sektör bu akıma kendini kaptırıyor. Bu akımdan mutfak eşyaları da nasibini aldı. Bu tost makinesinde metal tabakalar kullanılarak istenilen görseli ekmek diliminin üzerinde görmek mümkün. Kahvaltılarınızı eğlenceli kılmak için sıra dışı bir tasarım.

ÇOK AMAÇLI YASTIK

Bu tasarımın adı Hoddie. Keyfine düşkün olanlar için birebir. TV izlerken, müzik dinlerken, ya da şekerleme yaparken kullanabileceğiniz bu yastık tasarım, farklı renklerdeki kaliteli kumaşlardan yapılmıştır. Çok amaçlı olan bu yastık, her boyuta göre ayarlanabilir ve her yaşa uygundur.

kimin3
kimin4

BU KALEMLER OTURMAK İÇİN

1600 adet pembe kalem kullanılarak yapılmış farklı bir tasarım. Ofis eşyası olarak tasarlanmış olan bu koltuk, tezgah olarak da kullanılabilir. Ayrıca tasarımın çok tutması üzerine 2000 adet siyah kalem ile farklı bir modeli de tasarlanmıştır.

TUTTURGAÇLAR CANLANDI

Japon şirketi Midori, iş ve okul hayatını renklendirmeyi kafasına koymuş olacak ki bu sevimli tutturgaçları tasarlamış. Balinalar, sincaplar, timsahlar hatta fillerden oluşan tutturgaçlar, alışılmış tutturgaçlardan sıkılanlar için eğlenceli bir tasarım.

kimin5
kimin6

SU GEÇİRMEZ HOPARLÖR

Duş alırken müzik dinlemeyi herkes sever, bir de sesi yüksek olsa! İşte bu sıkıntı artık çözüldü. Kablosuz, Bluetooth bağlantısıyla çalışan bu hoparlörler su geçirmiyor ve herhangi bir medya oynatıcı ya da telefonla kullanılabiliyor. Müzik dinlemek hiç bu kadar serin olmamıştı!

BİLEKLERİ GÜLDÜREN CIRTCIRTLAR

Bilgisayarda uzun süre vakit geçirenlerin ortak problemi olan bilek ağrılarına çözüm bulundu. Swiss-miss.com adresinden satışa sunulan bu bileklikler, bileği destekleyerek ağrıların oluşmasını engelliyor. Sevimli hayvan figürleri kullanılan yastıklar oldukça sevimli.

kimin7
kimin8

HAYVANSEVER SU KABI

Bol su içmeye sizin kadar minik dostlarımızın da ihtiyacı var. Bu tasarım sayesinde köpekler su içmeyi oyun haline getiriyor, hem eğlenip hem de su içmiş oluyorlar. Taze su sağlamak için filtreleri sayesinde temizlenebilir olması tercih sebebi.