Yaratıcı Çizerin Zamlı Logoları

Yeni gelen zamlara en yaratıcı yorum, Karikatürist Cem Dinlenmiş’ten geldi. Çizer, bildiğimiz markalara ‘’zam’’ kelimesi ekleyerek eleştirilere özgün bir yorum getirdi ve ‘’zamlı logolar’’ tasarladı.

Gündelik olaylarla ilgili haberler her zaman yaratıcıların özellikle de karikatüristlerin odağında oluyor. Yeni gelen zam haberleri de birçok kişinin eleştirisine maruz kaldı. Konuyla ilgili birçok ironik paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan en ilgi çekici olanı ise Cem Dinlenmiş’in ‘’zamlanmış logoları’’ oldu. Karikatür sanatçısı Cem Dinlenmiş, yeni gelen zamları bilinen markalar üzerinden yorumladı.

Bilinen markaların logolarına zam kelimesini ekleyerek yeni bir yorum getiren Dinlenmiş, karikatürü için ‘’Zam karikatürleri çizmek için mi çizer oldum ben?’’ ifadesini kullandı. Çizerin yorum kattığı logoların ise zam gelen ürün kalemlerine ait olması ince bir detay.

Toplumun gündeminde çokça yer tutan olaylar neredeyse her zaman yaratıcı zihinlerin elinde özgünleşerek yeni üretimlere dönüşüyor… Yakında içinde zam kelimesi geçen eğlenceli marka başvuruları da gelebilir.

İşte karikatür sanatçısının çok konuşulan ‘’zamlı logo’’ karikatürü: