EN TATLI TANINMIŞ MARKALAR

Eti’nin lezzet yolculuğu, işini aşkla yapan bir avuç insanın gösterdiği cesaret, özveri ve yenilikçilik anlayışı ile başladı. Kalite ve emekle büyüdü, gelişti ve yıllar geçtikçe Türkiye’de mutluluk denince akıllara gelen ilk marka oldu.

Eti Gıda’nın; Eti, Eti Puf, Eti Mek, Eti Topkek, Eti Popkek, Eti Wanted, Eti Burçak ve Eti Browni markaları Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tanınmış marka olarak kabul edilmişti. Şimdi ise Eti’nin tanınmış markalar listesine iki yeni marka daha eklendi.

En Çok Tanınan Ayıcık
Bitter, sütlü ve beyaz çikolatadan oluşan, ayıcık desenli ve üç renkli Eti Petito, çocuklar tarafından sıkça tercih edilen bir ürün. Kısa süre içerisinde gerek çocuklar gerekse ebeveynler tarafından çok sevilen, reklamları televizyon ve sanal alemde sık sık dönen Eti Petito bu büyük ilgiyi, Türk Patent ve Marka Kurumuna tanınmış marka başvurusu yaparak taçlandırdı. Grup Ofis Marka Patent aracılığıyla yapılan başvuru, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından incelendi. Halknezdinde çikolatalar ve çikolatalı ürünler üzerinde yaygın bilinirliğe sahip olması gerekçesiyle tanınmış marka olarak kabul edilerek şöhretini tescilledi.


Yeni Nesil Gofret
İncecik gofret yaprakları ve enfes kreması ile ağızda eriyen Eti Hoşbeş, birbirinden farklı lezzetleriyle ürün yelpazesini genişleterek daha geniş bir kitleye ulaştı. Yediden yetmişe herkes tarafından sevilen ve tüketilen Eti Hoşbeş markası için yine Grup Ofis Marka Patent tarafından yapılan başvuru, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından incelendi ve gofret ürünlerinde yaygın bir bilinirliğe sahip olan Eti Hoşbeş tanınmış marka olarak kabul edildi.