İYİ FİKİR – 40

kimin1

EMİCİ FİLLER

İster mutfağınızda, ister banyonuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sevimli filler, hortumu sayesinde içerisine konulan nesnelerin kuru kalmasını sağlıyor. Hortumun ucunu lavaboya denk getirmeniz yeterli.

MİNİK YARDIMCILAR

Mutfakta telaşla koştururken minik yardımcıların yardımına kimin ihtiyacı olmaz ki? Siz yemeğinizi hazırlarken bırakın da çatalınızı ve kaşığınızı onlar organize etsin.

kimin2
kimin3

KEMER SANDALYE

O eski koltuk, sandalye devri kapandı. Hafif ve ergonomik, hatta çantanızda taşıyabileceğiniz bir tasarımdan bahsediyoruz. Bu tasarımla her yerde rahatça oturabilir, vücudunuzu güvenli bir şekilde saran kemere kendinizi emanet edebilirsiniz.

SEYAHAT ŞİŞESİ

Her seyahate uygun, çevre dostu bir şişe. Geri dönüşümsüz ve çevre koşullarını zorlayan pet şişeye alternatif olarak üretilmiş bu ürün oldukça işlevsel. Doğa yürüyüşünde, bisiklet gezintilerinizde, spor salonunda ve derste kolaylıkla kullanabilirsiniz.

kimin4
kimin5

HARİTALAR AVUÇ İÇİNDE!

Harita deyince aklınıza gelen o düz kâğıt parçasını çıkartın şimdi aklınızdan. Sizi oldukça enteresan bir harita ile tanıştırıyoruz. Yumurta Harita ismi verilen bu tasarım, telefon ve tabletlerine güvenmeyen geleneksel haritacıların işini oldukça kolaylaştıracak.

LAMBAFONE

Bu tasarım iphone kullanıcıları için. Telefonunuzu yukarıdaki bölmeye yerleştiriyorsunuz ve flaşınızı açtığınızda bu tasarım bir masa lambasına dönüşüyor. Basit ve minimalist bir tasarımla ortaya çıkan bu lambayı biz çok beğendik.

kimin6
kimin7

İLAÇ KUTUSU

Periyodik aralıklarla ilaç kullanan insanlar için düşünülmüş bir tasarım. İlaç haznesi ve bardağını beraber taşıyabileceğiniz bu tasarım bambu ayrıntılarla süslenmiş.

ELLE DİKMEYE SON!

% 100 geri dönüşümlü plastikten yapılmış Cucibottone, ince ve dayanıklı bir naylon yapıya sahiptir. Klasik dikiş ipliği yerine geçmekle kalmayıp daha fazlasını yapıyor; 20 saniye içerisinde dikiş seti ve dikiş iğnesine gerek duymadan düğmenizi sağlam bir şekilde dikmenizi sağlıyor.

kimin8