OFİSE DÖNÜŞ

Uzun süre önce başlayan uzaktan çalışma maratonuna ara verip ofise dönen ekiplerin çalışma ortamını neşelendirecek yaratıcı tasarımlar derledik.

ÖĞLE ARALARINDA TEMASSIZ PAYLAŞIMLAR

Hem makas hem spatula görevi gören bu ürün, pizza deneyiminizi pratik hale getirecek. İş arkadaşlarınızla ortak söylediğiniz pizzaları temassız ve hızlı şekilde pay etmek isterseniz bu işlevsel makası temin edebilirsiniz. Biz bu hayat kolaylaştıran makası çok sevdik.

KÜÇÜK OFİSLERDE BÜYÜK EĞLENCE

Ofisiniz, uzun mesai saatlerinde zihninizi dinlendiren bir eğlence alanı tasarlayacak kadar büyük değil mi? Peki kapılar açılsa ve oyun birden başlasa? Bu tasarım, hem takım arkadaşlarınızla kafa dağıtmanızı hem müşterilerinizle sıra dışı görüşmeler gerçekleştirmenizi sağlayabilir. 

BİZ ONA "MEOw PILLOW" DEDİK

Şirketlerin uzaktan çalışma sistemine geçmesiyle birlikte neredeyse herkes bilgisayar başından çalışmaya başladı. Uzun süren ekran mesaisi nedeniyle bilekleri ağrıyan herkese bu dinlendirici ve sempatik desteği öneriyoruz. Hem klavye hem mouse kullanımı sırasında destek alabileceğiniz bu tasarım, en yakın mesai arkadaşınız olacak.

BİLEĞİNİZİ RAHATLATACAK, DESTEKLİ MOUSE PAD

Çeşitli adreslerde, ürün kişiselleştirme seçenekleri de bulunuyor. Üzerinde sevdiğiniz bir görselin ya da şirket logonuzun baskısı ile sipariş verebilir; çalışanlarınıza ve müşterilerinize verebileceğiniz işlevsel bir hediye alternatifi tasarlayabilirsiniz.

KALEM GÖRÜNÜMLÜ TAKIM

Bu işlevsel ürün sayesinde çantanızda yemek takımınızı taşıyabilir; molalarınızı pratik hale getirebilirsiniz.

HAVANIZI DEĞİŞTİREN KAKTÜS

Hava temizleme özelliğine sahip bu ürün aynı zamanda masa lambası olarak kullanılabiliyor. "Kaktüs" ile antiviral ve esansiyel yağları kullanabilir; ofisinizin güzel kokmasını ve nemlenmesini sağlayabilirsiniz.

ERGONOMİK MOUSE

10 saniye inceleyince bilek ağrınız kesiliyor! Logitech'in bilek ağrılarını minimize etme iddiasıyla piyasaya sürdüğü bu ergonomik mouse, ofis çalışanlarının gündelik hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

UYKU KLASÖRÜ

Uzaktan çalışma düzeninden sonra ofis mesaisine alışamayanlar için küçük bir kaçamak önerimiz var. Aman dikkat... Kimseye yakalanmayın!

Share