PRESTİJİNİ HER SEKTÖRE TAŞIYAN LÜKS MARKALAR

Dünyaca ünlü lüks tüketim markaları, zaman zaman kendi üretim alanı dışındaki tasarımlarıyla takipçilerini şaşırtıyor. Bu markaların klasik
modellerine bile erişmek artık son derece zor ve maliyetliyken böylesine ilginç ürünler de ilk etapta küçük bir şaşkınlık yaratıyor olabilir. Fakat bu tasarımlar meraklısı için son derece yaratıcı. İşte lüks tüketim markalarının farklı sektörlere göz kırpan tasarımları…

HAZIR GİYİMDEN MÜZİK KEYFİNE

Lüks tüketim markası Louis Vuitton tasarım hoparlörüyle müşterilerine kaliteli ve renkli bir müzik deneyimi yaşatacak gibi görünüyor.

SU ISITMANIN ESTETİK HALİ

Moda devi Dolce Gabbana, küçük ev aletleri markası SMEG ile yaptığı iş birliğiyle geleneksel ve moderni sentezlemiş.

SPOR VE MODA BİR ARADA

Chanel, lüks aksesuar ve giyim tasarımlarındaki başarısını sahalara kadar taşımış ve bu ilginç basketbol topuna imzasını atmış.

MUTFAKTA LÜKS ARAYANLARA ÖZEL

Saatten parfüme çeşitli bir ürün yelpazesine sahip Versace, ortasına logosundaki ‘’Medusa’’ karakterini yerleştirdiği otantik tabağıyla dikkatleri çekiyor.

PATİLİ DOSTLARIMIZA AKSESUAR

Işıltılı mücevherleriyle akılları çelen Tiffany & Co., patili dostlarımızın şıklığını düşünerek tasma ve mama kabı seti hazırlamış.

ARABALARI SATIŞA ÇIKARDIK

Otomobil markalarıyla yarışacak şıklıktaki Louis Vuitton bisiklet, ulaşım tercihlerinizi değiştirecek ve şehir içi rotalarımızın yeni gözdesi olacak.

PRADA PİYONLARI

İtalyan moda markası Prada, bu lüks satranç takımıyla kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesini amaçlayan bir tasarım sunmuş diyebiliriz.

SAINT LAUREN’DEN ZEKA KÜPÜ

Aynı renkteki yüzlerin bir araya getirilmesi amaçlanan rubik küp, bu sefer zebra deseniyle ve Saint Laurent sponsorluğunda.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir