İYİ FİKİR – 46

OJE YÜZÜĞÜ

Silikondan üretilen ve yan yana iki parmağa takılarak ele sabitlenen bu yüzük ile oje sürmek çok kolay. Ojeyi yüzüğün tam ortasına sabitliyor, dilediğiniz ortamda ojenizi kolayca sürebiliyorsunuz.

2_1
1_2

SÜZGECİ ALTIN KAFESE KOYMUŞLAR

Kuyruk kısmı tutacak olarak kullanılan kuş formundaki bu çay süzgecinin özelliği, kuşun kafese her giriş çıkışında ötmesi.

PENGUEN KUTUCUKLAR

Çocukların ilgisini çekmek için tasarlanmış bu hazır içecek kutuları gerçekten de çok sevimli değiller mi? Süt içmeyen çocuklar için alternatif bir çözüm olabilir.

3
4

SİGARA GÜLDÜRMEZ

Sigaranın sağlığa ve dişlere olan zararı ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Her sigara alışınızda bir dişinizin eksildiğini görmek belki de sizi vazgeçirir.

KIZARMIŞ USB BELLEK

Her biri 8 GB hafızaya sahip olan bu USB bellekler sade modellerden sıkılanlar için üretilmiş. Veri saklama ve veri aktarımı için son derece lezzetli bir seçim.

5_1
6_1

SÜPÜRRRR

Bilgisayarlara USB ile bağlanarak çalışan bu mini süpürgeler titiz çalışanlar için tasarlanmış. Klavyenizdeki ya da bilgisayarınızın etrafındaki toz ve kirleri şöyle bir süpüreyim derseniz bu tasarımlara bir göz atın deriz.

SON YÜN TUTUCU

Örgü örenler bilir, o ip illaki dolaşır. Görseldeki kara koyunlar iplerinizin dolaşmaması için her zaman yanınızda.

7_1
10

MAYMUNCUKLAR

Bu sayımızda da mutfaklarımız için sevimli fikirlere yer vermek istedik. Bildiğimiz mutfak askıları yerine bu şirin maymuncukları kullanmaya ne dersiniz?

NOTLUK MENDİL

Beyler için tasarlanmış bu fikir, mendil şeklinde görünen mini bir notluk aslında. Hem ceketinizin şıklığını tamamlıyor hem de not almanız gerektiğinde yardımınıza yetişiyor.

8 (2)
13

ÇEVİR ÇEVİR UYU

Kitap şeklinde tasarlanan bu yatağa bayıldık! Yatağın tasarımı bir yana en güzel özelliği yorgan savaşlarına son vermesi.