KREATİF YUDUMLAR

Evimizde, ofisimizde, hatta artık yolda yürürken fincanlarımızdan, kupalarımızdan ayrı geçirdiğimiz zaman bir hayli az. Hal böyle olunca seçenekler zenginleşiyor, güzelleşiyor. Sevdiğiniz renkler ve görsellerle süslenen fincanlarımız artık mesleğimize, sevdiğimiz karakterlere bürünüyor. İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden eğlenceli fincanlar ve kupalar…

LEZİZ FİNCANLAR

Dikkat! Bu fincanlar iştah açıyor. Kahvenizi içtikten sonra fincanınızı afiyetle yemeye ne dersiniz? Cevabınız evetse leziz fincanlar tam size göre. Leziz bisküvilerden yapılmış fincanlar hem kahvenize eşlik ediyor hem de bulaşık çıkarmadan kahve keyfinizi tamamlıyor.

BAM-BAM-BAM-BU!

Fincan seçiminde bile doğaldan yana olanlar için tasarlanmış bu bambu fincan, zarif ve sade tasarımı ile hem gözünüze hem de ağzınıza layık.

ÇALIŞKAN KUPA

Mühendis ve mimarların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu kupa, iş hayatını kahve keyfine yansıtmak isteyenler için. Kullanışlı mıdır bilinmez ama bir hayli yaratıcı olduğu kesin.

ŞİP ŞAK KUPA

Bir fotoğraf sanatçısı işini aşına yansıtırsa ne olur? Lensten kupa olur! Üstelik lens kapağından da kurabiye tabağı olur.

KURABİYE CANAVARI

Kahvesini çayını kurabiyesiz içmeyenler düşünülerek tasarlanmış kupa, hem sevimli hem de işlevsel. Tek bir parça ile hem kurabiyelerinizi tutabilir, hem de içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

HACIYATMAZ

TV başında bir şeyler içmek hep sıkıntı yaratır, dökülecek diye tedirgin olur veya koyacak yer bulamazsınız. İşte bu sıkıntılar artık geride kaldı. Kucağınızda kolayca kullanacağınız bu kupa bir harika.

SIRA DIŞI SEVENLERE

Evinizde fazladan eşya sevmiyor ve az eşya ile çok iş halletmek istiyorsanız bu kupa hem diş fırçası tutacağınız hem de içecek kupanız olabilir.

FANTASTİK GİRDAP

Kupa üzerinde bulunan bir düğme sayesinde kupanın içerisindeki içeceği kaşık olmaksızın küçük girdaplar yaratarak karıştırabilirsiniz. Kendi girdabını yaratmak isteyenler kaçırmasın.

BOMBA ETKİSİ YARATAN KAHVELER!

Ses getiren kahve karışımlarınız varsa bu kupa sizin olmalı! Fazla söze gerek yok, bu kupa ile bütün ilgi sizin üzerinizde olacak.

SABAH KAHVESİ

Eğer sabahları kahve içmeden ayılamıyorsanız saatinizi kurun, o sizin için kahvenizi yapsın. Nasıl, güzel fikir değil mi? Bu güzel tasarım istediğiniz saatte kahvenizi hazırlıyor ve güne güzel başlamanızı sağlıyor.