YENİ BİR DÖNEMİ SİMGELEYEN CAPCANLI BİR LOGO

İsmini dünya, toprak, yer anlamına gelen “Terra” kelimesinden alan Terra Pizza, 25. yılına girerken geniş çaplı bir dönüşüm süreci başlattı. Bu sürece uygun olarak da logosunda yeniliğe gitti. Herkesin pizzacısı ve birlikteliklerin vazgeçilmez lezzeti olan Terra Pizza yeni logosuyla, markanın yeni dönem stratejisini de doğru şekilde yansıtıyor.

Terra Pizza, insanları buluşturan ikonik bir mekân olarak öne çıkıyor. 3 boyutlu bir pizzanın ön planda olduğu yeni logo, pizza severlerin bir araya geldiğinde ve bir pizza yeme anını paylaştıklarında dünyanın daha iyi bir yer haline geldiği fikrinden ortaya çıktı. Markanın girdiği yeni dönemi en iyi şekilde yansıtan logo, aynı zamanda Terra Pizza için özel olarak geliştirilen yazı tipine sahip. Logonun ’’Terra Pizza’’ yazılı kısmında görülen pizza dilimi efektleri, her pizza dilimini paylaşma ve kutlama anlamını taşıyor.

3 boyutlu bir pizzanın ön planda olduğu yeni logo, pizza severlerin bir araya geldiğinde ve bir pizza yeme anını paylaştıklarında dünyanın daha iyi bir yer haline geldiği fikrinden ortaya çıktı.

Zengin, Canlı ve Heyecan Verici

Terra Pizza, logosunda pizza dilimi efektlerine eğlenceli bir şekilde yer veriyor. Bu ince ayrıntı  ile Terra Pizza markasının sosyal, eğlenceli ve lezzetli bir marka olduğu vurgulanıyor. Yeni logosunda kırmızı, sarı ve turuncuyu ağırlıklı olarak kullanan marka, dikkat çekici renkleriyle pizza severlere “Gel beraber olsun” mesajı veriyor. Heyecan verici ve dinamik yapıya sahip yeni logoda göze çarpan markanın yazı tipi, cesur ama samimi, kısa ve yumuşak. Tutkuyla konuşuyor, büyük lezzetler ve zengin malzemelerden ilham alıyor. Markanın sıcak ve açık kişiliğini temsil ediyor ve ulaşılabilir bir imaj sunuyor.

25. yılını doldurmasıyla yepyeni bir döneme merhaba diyen Terra Pizza, kısa sürede sevilen yeni logosunu gururla sergilerken hepimizi bir araya gelmeye ve pizza yeme anlarını şölene çevirmeye davet ediyor.

 

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir